AKTUALNOŚCIARCHIWUM
: ROK SZKOLNY 2017/2018
: ROK SZKOLNY 2018/2019


ROK SZKOLNY 2019/2020:
: WYGRAJ BILET NA PODRÓŻ PO EUROPIE
: DZIECIAKI DO RAKIET!
: SESJA ZDJĘCIOWA
: KONKURS PLASTYCZNY
: WYJAZD NA SPEKTAKL TEATRALNY
: DRZWI OTWARTE
: INFORMACJE NA TEMAT ZAGROŻEŃ Z PALENIA E-PAPIEROSÓW
: LUBUSKIE TALENTY - PROGRAM STYPENDIALNY
: ZAPRASZAMY NA KONCERT LESŁAWA JÓZEFOWICZA
: IX ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA
: SprzataMY las z prezydentem
: Zebrania z rodzicami
: „Oddaj krew – uratuj życie”
: Kiermasz podręczników
Masz 18 lat i jesteś obywatelem Unii Europejskiej? Weź udział w konkursie, w którym nagrodą jest podróż po Europie!

..: do góry :


Po wprowadzeniu adresu e-mail oraz po kliknięciu w przycisk głosowania należy sprawdzić pocztę oraz potwierdzić oddanie głosu📲🖥⏳
Pamiętaj, że można oddać 1 głos dziennie z jednego adresu e-mail☝️.

DZIECIAKI DO RAKIET- GŁOSUJEMY!!!

..: do góry :


SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH UCZNIÓW DO SKORZYSTANIA Z SESJI ZDJĘCIOWEJ , plik pdf

..: do góry :


Zapraszamy uczniów w wieku 11-16 lat do wzięcia udziału w konkursie plastycznym organizowanym pod patronatem Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Do wygrania nagrody. Wykonane prace należy przekazać pani Joannie Karbowskiej lub pani Edycie Malaice, plik pdf

..: do góry :    22 października 2019 roku w Sulęcińskim Ośrodku Kultury odbył się spektakl teatralny pt. „Janowym piórem”, na które udali się uczniowie z klasy 6e i 7b pod opieką p. Katarzyny Wojciechowskiej, p. Beaty Markowskiej i p. Małgorzaty Michniewicz. Przedstawienie przygotowali artyści Teatru ARTENES z Wrocławia. Ukazało ono historię renesansowego pisarza Jana Kochanowskiego, nazywanego także Mistrzem z Czarnolasu, którego twórczość uznaje się za filar polskiej literatury narodowej. Jan Kochanowski znany jest przede wszystkim ze swoich fraszek, pieśni i trenów oraz dramatu „Odprawy posłów greckich”.
Spektakl pokazał, że Jan z Czarnolasu, to żywy człowiek, który żył, kochał, myślał i cierpiał jak my wszyscy. Uczniowie poznali fakty z życia poety, dzięki którym będą mogli wykorzystać swoją wiedzę w praktyce na lekcjach języka polskiego.
Katarzyna Wojciechowskazs zs

..: do góry :DRZWI OTWARTE SZKOŁY

24 PAŹDZIERNIKA GODZINA 16.30 – 18.00

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH RODZICÓW NA DRZWI OTWARTE,
PODCZAS KTÓRYCH DYŻUR PEŁNIĄ WSZYSCY NAUCZYCIELE.
JEST TO OKAZJA DO INDYWIDUALNYCH ROZMÓW, KONSULTACJI,
UZYSKANIA PORAD I WSKAZÓWEK DO PRACY Z DZIECKIEM, OTRZYMANIA
INFORMACJI O JEGO FUNKCJONOWANIU W SZKOLE.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY!


..: do góry :Informacje..: do góry :Informacje na temat stypendium..: do góry :    Serdecznie zapraszamy na recital młodego artysty Lesława Józefowicza, ucznia naszego liceum ogólnokształcącego.
Występ, na którym usłyszymy piosenki autorskie, odbędzie się w czwartek 17 października 2019r. o godz. 19.00 w Miejskim Domu Kultury w Rzepinie.
Wstęp wolny!
zs

..: do góry :    Dnia 4 września 2019 r. obchodzimy IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Z tej okazji nauczyciele matematyki A. Józefowicz i E. Kowalska przygotowały i przeprowadziły w naszej szkole Turniej Klas Piątych. Klasy rywalizowały między sobą o zdobycie tytułu Mistrza Tabliczki Mnożenia Wśród Drużyn Klas Piątych. Każdy uczeń mógł sprawdzić swoją „tabliczkową wiedzę” i jednocześnie walczyć o punkty dla całej swojej klasy.
Konkurs wzbudził w uczniach wiele pozytywnych emocji, pobudził chęć zdrowej rywalizacji.
Edukacja matematyczna jest efektywniejsza, gdy jest połączona z zabawą. Warto znać tabliczkę mnożenia, wszędzie otaczają nas liczby, musimy więc umieć sobie z nimi radzić.
zs zs zs zs zs zs

..: do góry :


sprzątaMy las z prezydentem
    W piątek 20 września w ramach zainicjowanej przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę akcji "sprzątaMY" w Nadleśnictwie Rzepin uczniowie 7b Szkoły Podstawowej z nauczycielem Grażyną Dorniak sprzątali las przy Osiedlu leśnym.
Grażyna Dorniakzs zs zs zs zs zs

..: do góry :


   
zs

..: do góry :


„ Oddaj krew – uratuj życie”
    Terenowy Klub Honorowych Dawców Krwi w Rzepinie kolejny raz zaprasza do udziału w akcji krwiodawstwa
12 września w sali konferencyjnej rzepińskiej delegatury Lubuskiego Urzędu Celno-Skarbowego, ul. Dworcowa 5, od godz. 9.00. Będzie można również zarejestrować się do bazy potencjalnych dawców szpiku.
Aby oddać krew należy być zdrowym, mieć ukończone 18 lat i ważyć co najmniej 50 kg. W trakcie dnia poprzedzającego oddanie krwi dobrze jest wypić około 2 litrów wody, a w dniu pobierania najlepiej zjeść rano lekki posiłek i wypić co najmniej szklankę wody.
Należy zabrać ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem.
Zapraszamy chętnych do pomocy innym uczniów naszej szkoły oraz ich rodziców.
szkolni koordynatorzy akcji krwiodawstwa
mgr Elżbieta Kołosza
mg Renata Masło

..: do góry :


Uczniowie i tegoroczni absolwenci liceum!
    Jeżeli gdzieś w Waszych domach zalegają jeszcze podręczniki do trzyletniego liceum, to możecie je sprzedać. Jest wielu chętnych uczniów (szczególnie z klas pierwszych i trzecich) poszukujących książek. Wycenione i podpisane podręczniki można przynieść do gabinetu pedagoga szkolnego Renaty Masło.
Renata Masło

..: do góry :